search
top

Świat Marzeń Opis

Świat Marzeń, opis i recenzja gry.

Gra Świat Marzeń to najnowsza produkcja firmy Plinga. Gry tej firmy cieszą się w Polsce dużą popularnością. Nowa gra farma została wypuszczona na polski rynek stosunkowo nie dawno. Gra ta kierowana jest w szczególności do osób którzy lubią marzyć. Właśnie w grze „Świat Marzeń” będziecie mogli stworzyć swoją niezapomnianą krainę z najpiękniejszych snów. Gra ma w sobie dużo elementów z gier fantasy. Dzieją się w niej rzeczy, które z pewnością nie mogą się wydarzyć w świecie rzeczywistym.

Świat Marzeń

Gra Świat Marzeń

Po wejściu do gry w pierwszej kolejności rzuca się w oczy pięknie ręcznie rysowana baśniowa grafika. Choć gra wygląda na prostą to jednak posiada też sporą złożoność i dużo opcji, które urozmaicają rozgrywkę i sprawiają, że szybko się nie nudzi. W grze zamienisz się w farmera który poprowadzi swoją farmę w tym przepięknym bajkowym świecie. Wasza farma będzie wyglądała z pewnością nietypowo ale o to w tych chodzi. Spotkacie w niej niedźwiedzie, które podlewają kwiaty, wiewiórki które zajmują się produkcją wiatru a nawet jednorożce które opiekują się i zarządzają loterią. Poza ta bajkową oprawą nie można jednak zapomnieć o codziennej pracy jak na każdej farmie. Więc trzeba będzie szukać kamienia, ścinać drzewa by zasadzić kwiaty i zbierać plony czy grzyby. Będziemy mogli też poszaleć jeśli chodzi o tworzenie nowych potraw z tego co uda się nam znaleźć lub zebrać na farmie. Czy wszystkie z nich okażą się smaczne i czy wszystkie będą ładnie wyglądać zależy już tylko od Ciebie.

Gra Świat Marzeń

Wygląd Gry Świat Marzeń

Ciekawą opcją na naszej farmie jest możliwość posiadania niezwykłych zwierząt. Jest ich cała masa i mogą stanowić ciekawe urozmaicenie wyglądu naszego magicznego gospodarstwa. W grze znajdziecie wiewiórki, śmieszne chomiki, smoki a nawet sympatyczne potwory, które okażą się pomocne w budowaniu nowych budynków. Gra „Świat Marzeń” oferuje także możliwość teleportacji do innego snu i innej krainy gdzie możemy stworzyć zupełnie nową magiczną farmę.

Tak jak widzicie, opcji jest całkiem sporo. Podsumowując tą recenzje. Świat Marzeń przypadnie do gustu wszystkim fanom gier farmerskich którym znudziło się konwencjonalne podejście do tego tematu. W Świecie Marzeń będziecie mogli poprowadzić swoją farmę trochę inaczej. Gra posiada też bardzo ładną oprawę graficzną więc z pewnością będzie „cieszyła oko” nawet najbardziej wymagających graczy.

top